O mnie

Płeć:
Trans
Wiek:
28 lat
Miejscowość:
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Imię:
Asia
Język:
Polski
Wzrost:
176 cm
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Związki:
Wolny(a)
Alkohol:
Lubię
Papierosy:
Palę okazyjnie
Preferencje:
bukkake, głębokie gardło, face fucking, bondage, interracial, fotografia, handjob

Opis

O mnie:

"Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody."

Lubię:

Ludzi , którzy pokażą swoją twarz. Wiadomości od osób, które nie mają wyraźnie widocznej twarzy na profilu lub nie chcą wysłać mi takiego zdjęcia będą przeze mnie ignorowane !!!

Nie lubię:

Ludzi "bez twarzy" tzw. anonimów, z którymi nie rozmawiam.

Zainteresowania:

Muzyka, kino, sport, gry komputerowe, porno.

Kogo szukam:

Szukam przyjaciół, z którymi będę mogła się spotykać co jakiś czas i którzy będą mnie akceptować i nie będą patrzeć na mnie jak na szmatę do ruchania i poświęcą mi cały dzień lub chociaż parę godzin aby mnie poznać. Nie posiadam lokum ani auta, więc ktoś musiałby po mnie przyjechać. Marzy mi się spotkanie towarzyskie w większym gronie, na jakiejś działce, domówce lub w klubie...Staram się odpowiedzieć każdemu kto wyśle fotkę choć zasypujecie mnie wiadomościami ale proszę przypominajcie się i nie rezygnujcie okazując zrozumienie bo prowadzę podwójne życie :) Piszcie ziomki :) Szukam pracy jako trans. Marzy mi się związek z trans, facetem albo kobietą, która mnie zaakceptuje...

Szukam

Osób płci:
Kobieta, Mężczyzna, Para, Trans
W celu:
Dłuższa znajomość, Miłość, Przyjaźń, Realne spotkania, Szukam sponsora