O mnie

Płeć:
Trans
Wiek:
39 lat
Miejscowość:
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Imię:
Norma
Język:
Polski
Wzrost:
176 cm
Sylwetka:
Szczupła
Znak zodiaku:
Wodnik
Włosy:
Inne
Związki:
Wolny(a)
Dzieci:
Nie chcę mieć
Alkohol:
Lubię
Papierosy:
Lubię
Preferencje:
dominacja, zabawki, wysokie obcasy, pocałunki, seksowna bielizna, depilacja

Opis

O mnie:

* * * * * * * * * * * NIE PODEJMUJĘ ROZMOWY NIE WIDZĄC WYRAŹNIE TWARZY ROZMÓWCY * * * * * * * * * * * *

.... CZYTAJ, CZYTAJ, CZYTAJ i jeszcze raz CZYTAJ co tu napisałam bo napisałam to po to abyś wiedział czy jesteś w stanie zainteresować mnie swoją osobą czy nie !!!

ULUBIONE CYTATY !!!
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !!!  

O MNIE !!!
Pani Trans o usposobieniu Dominującym mająca słabość do dobrych alkoholi np Jack Daniel's i przystojnych mądrych mężczyzna potrafiących zabawić Mnie sobą , swoją kreatywnością , wrażliwością oraz pięknym nieowłosionym i wysportowanym ciałem !!! Nie interesują mnie Mężczyźni pozbawieni gustu smaku i wysokiej kultury osobistej których tu jest tysiące i którym wydaje się dużo za dużo !!!! Ważna kwestia --- nie potrafisz się całować nic tu po Tobie.

Wszystkim napaleńcom którym się wiele wydaje a którzy nie potrafią czytać już nie wspominając o pisaniu mówię stanowcze DZIĘKUJĘ .

LUBIĘ !!!
PRZYSTOJNYCH, ULEGŁYCH FACETÓW MAJĄCYCH PIĘKNIE ZADBANE I NIE OWŁOSIONE CIAŁA ORAZ MÓZG NA SWOIM MIEJSCU !!! DOBRY ALKOHOL o którym nie zapomnij aby zabrać na spotkanie ze mną !!! .... dodam ze jestem fetyszystką męskich zgrabnych jędrnych pośladków i małych sterczących sutek ;) nie jestem uległa wiec mnie nie przelecisz !!! ... nie jestem grzeczna, głupia tym bardziej nie więc zanim napiszesz zastanów się minimum trzy razy czy jesteś gotowy na spotkanie ze Mną !!! Wymagam wiele od siebie to tym bardziej będę wymagała dużo od Ciebie !!!

NIE LUBIĘ !!!
słowa "CZEMU" które działa na mnie jak płachta na byka oraz OWŁOSIONYCH MĘSKICH TORSÓW , POŚLADKÓW i GENITALII

NIE TOLERUJĘ !!
CHAMSTWA ___ AGRESJI ___ BRUDU ___ BRAKU KULTURY OSOBISTEJ I BRAKU TOLERANCJI ORAZ OBŁUDY

W związku z wprowadzonymi zmianami w regulaminie w datezone.com informuję, że nie wyrażam zgody na kopiowanie, użyczanie i odsprzedawanie moich zdjęć Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do zamieszczonych przez mnie zdjęć na datezone.com i filmów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielamy zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody i pozwoleni