O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
21 lat
Miejscowość:
Kraków, Małopolskie, Polska
Imię:
Michał
Język:
Angielski, Niemiecki, Polski
Wzrost:
178 cm
Sylwetka:
Szczupła
Znak zodiaku:
Wodnik
Włosy:
Brunet(ka)
Związki:
Wolny(a)
Dzieci:
Jeszcze nie wiem
Alkohol:
Lubię
Papierosy:
Nie palę
Preferencje:
bdsm, dominacja, masaż, swingers, trójkąt 1M+2K, uległość, bondage, hetero, kajdanki, dziewictwo

Opis

O mnie:

Kto nie napisze ten pedał :D (jak jesteś gejem i do mnie piszesz to dostaniesz bloka także radzę się dwa razy zastanowić :D)
 
Może teraz coś o sobie, a zatem jestem miłym wygadanym chłopakiem mającym bzika na punkcie sportu zwłaszcza nożnej, gier komputerowych no i rzecz jasna dziewczyn. Można ze mną pogadać na wiele tematów w sumie to praktycznie na wszystkie bo na wielu rzeczach się znam. Także jeśli nie straszne Ci rozmowy z nieznajomymi, jeśli nie boisz się, że żyjąc przed 40 wyglądasz gorzej od Krzyśka Ibisza :D lub jeśli lubisz z kimś zwyczajnie porozmawiać (można też niezwyczajnie jestem otwarty na różnego rodzaju rozmowy) to powinienem być kimś dla Ciebie, chyba, że jesteś fejkiem to sobie odpuść bo i tak nie przejdziesz mojej weryfikacji :D 

PS  przyjmuję tylko dziewczyny i pary
PS PS Dziewczyny udowodnijcie, że nie ma tutaj tylko fejków jak np chcecie95  czy kociaczek 19 :P . Z pierwszą się miałem spotkać i 3 razy przekładała spotkanie po czym mnie zablokowała na wszystkich portalach a z kolei z drugą pisałem i to sporo i nawet nie chciała podać numeru ani skypa żeby udowodnić, że faktycznie jest dziewczyną. Z resztą nie ma tu chyba prawdziwych lasek. 

W związku z wprowadzonymi zmianami w regulaminie w datezone.com informuję, że nie wyrażam zgody na kopiowanie, użyczanie i odsprzedawanie moich zdjęć Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do zamieszczonych przez mnie zdjęć na datezone.com i filmów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielamy zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody i pozwolenia.

 

Szukam

Osób płci:
Kobieta, Para
W wieku:
od 18 do 50 lat
W celu:
Cyber seks, Dłuższa znajomość, Flirt, Miłość, Przyjaźń, Realne spotkania, Romans, Seks bez zobowiązań