About the group

---=== OGŁOSZENIE NA DZISIAJ ===----
(możesz zostawić tutaj swoje ogłoszenie pod warunkiem napisania ciekawej historii w danym temacie)
-------------------------------------------------
Hej :) Grupa dla osób eksperymentujących w swojej sypialni ......... Założyłem tą grupę by móc zebrać z całej naszej społeczności Datezone wszelkiego typu materiały dotyczące wiązania swoich partnerów i korzystania z przyjemności jakiej niesie poczucie bezsilności na to co się akurat z nami dzieje :)

Grupa jest świeża i ma również na celu zebraniu sporej ilości osób które jeszcze nie miały wcześniej do czynienia z krępowaniem swoich partnerów bądź też kochanków :) Wspólnymi siłami będziemy wprowadzać się w tajniki i w techniki wiązań aby seks był bezpieczny a także ekscytujący.

W przyszłości zamierzam zorganizować konkursy na najlepsze zdjęcie weekendu dla naszych członków :) i wiele innych atrakcji być może i w przyszłości uda się zorganizować sex randki między nieznajomymi sobie osobami w celu spełnienia fantazji.

== GRUPA PARYTETOWA ==
Ważnym elementem grupy będzie jej stosunek mężczyzn do uczestnictwa kobiet :) Myślę że stosunek 2:1 będzie jak najbardziej sprawiedliwy :) Zapraszamy również pary jak i osoby transseksualne wiem że możecie mieć wiele ciekawych pomysłów by rozkręcić tą grupę :) Każda Para jak i osoba Trans będzie liczona jako Kobitka :)