O mnie

Płeć:
Para (Kobieta i Mężczyzna)
Wiek:
23 i 23 lat
Miejscowość:
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Imię:
J i J
Język:
Angielski, Polski
Wzrost:
164 i 182 cm
Sylwetka:
Puszysta i Kilka kilogramów za dużo
Znak zodiaku:
Baran i Strzelec
Włosy:
Rude i Blond
Związki:
W związku
Dzieci:
Jeszcze nie wiem
Alkohol:
Piję okazyjnie i Piję okazyjnie
Papierosy:
Nie palę i Palę okazyjnie
Preferencje:
swingers, trójkąt 1K+2M, trójkąt 1M+2K, cuckold, pończochy

Opis

O mnie:

Odpowiadamy tylko na kulturalne wiadomości. Nie jesteśmy zainteresowani sponsoringiem, osobami zdesperowanymi, ludźmi z problemami emocjonalnymi. Jesteśmy parą, więc proszę się zwracać do nas jak do pary. TYLKO BYDGOSZCZ! Nie robimy wyjątków! Nie kolekcjonujemy znajomych.

Poszukujemy Pana do zrealizowania fantazji. Chcemy, żeby dwóch Panów nauczycieli ukarało i nauczyło pokory niegrzeczną uczennicę... Chętni? ;>

On: wysoki, męski blondyn o niebieskich oczach, silny i zdecydowany. Szaleje na punkcie kobiet w spódniczkach oraz pończochach. Uwielbia, gdy kobieta ma długie włosy. Heteroseksualny.
Ona: niewysoka, ruda, zielonooka kuleczka. Biseksualna. Lubi popatrzeć na owłosiony tors i męską twarz z zarostem. Kocha ubierać się kobieco. Pyskata, ale do ujarzmienia...

Szukamy osób raczej puszystych, bez większego doświadczenia w grupowych zabawach. Tylko samotni, brzydzą nas zdrajcy i oszuści. Odpowiadamy tylko na wiadomości zaczynające się o słowa Kochani. To będzie dla nas znak, że ktoś przeczytał nasz opis, obejrzał profil i wie, czego szukamy.
;*
Uwaga panowie. Nie chcemy wiadomości od osób, które nie mieszczą się w zadanym przedziale. Pisanie mimo wszystko spowoduje wylot na czarną listę.

Szukam

Osób płci:
Kobieta, Mężczyzna, Para
W wieku:
od 20 do 26 lat
W celu:
Dłuższa znajomość, Realne spotkania, Seks bez zobowiązań