O mnie

Płeć:
Para (Kobieta i Mężczyzna)
Wiek:
24 i 24 lat
Miejscowość:
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Imię:
J i J
Język:
Angielski, Polski
Wzrost:
164 i 182 cm
Sylwetka:
Puszysta i Kilka kilogramów za dużo
Znak zodiaku:
Baran i Strzelec
Włosy:
Rude i Blond
Związki:
W związku
Dzieci:
Jeszcze nie wiem
Alkohol:
Piję okazyjnie i Piję okazyjnie
Papierosy:
Nie palę i Palę okazyjnie
Preferencje:
swingers, trójkąt 1K+2M, trójkąt 1M+2K, cuckold, eksperymenty, pończochy

Opis

O mnie:

Odpowiadamy tylko na kulturalne wiadomości. Nie jesteśmy zainteresowani sponsoringiem, osobami zdesperowanymi, ludźmi z problemami emocjonalnymi. Jesteśmy parą, więc proszę się zwracać do nas jak do pary. TYLKO BYDGOSZCZ! Jeśli "bywasz" w Bydgoszczy, mieszkasz w okolicach lub jesteś tu raz/przejazdem/na weekend/w delegacji to nadal mamy Cię w dupie. Nie robimy wyjątków! Nie kolekcjonujemy znajomych.

Poszukujemy Pana do zrealizowania fantazji. Chcemy, żeby dwóch Panów nauczycieli ukarało i nauczyło pokory niegrzeczną uczennicę... Chętni? ;>

On: wysoki, męski blondyn o niebieskich oczach, silny i zdecydowany. Szaleje na punkcie kobiet w spódniczkach oraz pończochach. Uwielbia, gdy kobieta ma długie włosy. Heteroseksualny.
Ona: niewysoka, ruda, zielonooka kuleczka. Biseksualna. Lubi popatrzeć na owłosiony tors i męską twarz z zarostem. Kocha ubierać się kobieco. Pyskata, ale do ujarzmienia...

Szukamy osób raczej puszystych, bez większego doświadczenia w grupowych zabawach. Tylko samotni, brzydzą nas zdrajcy i oszuści. Odpowiadamy tylko na wiadomości zaczynające się o słowa Kochani. To będzie dla nas znak, że ktoś przeczytał nasz opis, obejrzał profil i wie, czego szukamy.
;*
Uwaga panowie. Nie chcemy wiadomości od osób, które nie mieszczą się w zadanym przedziale. Pisanie mimo wszystko spowoduje wylot na czarną listę.

Szukam

Osób płci:
Kobieta, Mężczyzna, Para
W wieku:
od 20 do 26 lat
W celu:
Dłuższa znajomość, Realne spotkania, Seks bez zobowiązań