O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
44 lat
Miejscowość:
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Język:
Polski
Sylwetka:
Przeciętna
Znak zodiaku:
Skorpion
Związki:
Wolny(a)
Dzieci:
Jeszcze nie wiem
Alkohol:
Piję okazyjnie
Papierosy:
Nie palę

Opis

O mnie:

Jestem nudny jak flaki z olejem ale nadrabiam finezją i oryginalnymi pomysłami.Nad rozmowy o modzie czy łachach przedkładam rozmowy o psychologii ,budowie atomówek czy moich niestety nieudanych próbach czarowania np. wykonania aktu telekinezy.Jestem podobny do Don Kichota z tym że w odróżnieniu od niego jestem daleko bardziej sceptyczny co do tego że zwycięża dobro a nie ludzie źli.
Piję okazyjnie oznacza piję tylko sponsorowane czyli czasami wychodzi zupełnie trzeźwy rok.
Nie szukam tu kandydatek do zaliczania tylko do solidnego romansiku z taką która nie chce być dodatkiem do żony.Więc nie mam nic przeciw tzw. poważnemu związkowi o ile kandydatka odpowiednia. Najważniejszym priorytetem nie jest obrazek ale data i miejsce urodzenia.
Jednak mogę spróbować zapewnić chętnym na spotkanie mocne wrażenia.Jestem niesamowicie nieprzekonywujący i jak twierdzę że 2+2=4 to inni twierdzą że kłamię.Niestety siłę moje perswazji wzmacniają tylko argumenty typu kaliber 20(ale lepszy kaliber155 mm ale jeszcze lepszy argument to petarda o równoważniku ponad GT TNT).Niestety trudno tymi argumentami sprawić dobre wrażenie. Ale pocieszam się że zwykle mam rację. i do tego wiem jak sprawdzić do kogo pasuje(a zwykle jest to 1 na kilkanaście tysięcy-podobnie z innymi osobami).
Jestem straszny bo wywołuję u innych urojenia prześladowcze.Jestem posądzany o to że jestem pedofilem,terrorystą,agentem KGB lub STASI, cyklistą,masonem a nawet zaplutym karłem reakcji.Chociaż trochę się zgadza.Do 1 mi brakuje ale lubię małolatów zaczepiać i infiltrować.Na karła jestem za duży.O 2 i 3 nie będę pisał żeby nie było nudno,4i 5 się zgadza.
Jestem wybitnym naukowcem .Stworzyłem lekarstwo na raka i nie tylko.
Nie znoszę:
1.Palenia tytoniu i trawki itp. świństw.
2.Ignorantek-to już lepsze natrętne.
Co lubię robić innym czego inni zwykle nie znoszą:
1.Pouczać innych (zwłaszcza starszych uważających się za mądrzejszych-zwłaszcza konowałów w szpitalu czy profesorów na uczelni)o tym że robią niewłaściwe rzeczy ,wiedza za mało a wręcz wierzą w brednie i dbam o to żeby nie poczuli się zbyt mądrzy.W książkach psychologicznych piszą że wielu to wnerwia.Przy okazji przypominam że złość piękności szkodzi.No i widzę że sama krytyka nałogu wystarczy aby znaleźć się na czarnej liście.Kiedyś chciałem kolesiowi w szpitalu onkologicznym udzielić dobrych rad jak się kurować a on wielce obrażony.Pewnie już go konowały tak"wyleczyły" że wącha kwiatki od spodu.Ale podważanie mojego autorytetu zwykle się źle kończy.Generalnie dolewanie oliwy do ognia to moja specjalność .
2.Przynosić wiadomości złe i gorsze .
3.Donosić o defektach fizycznych i umysłowych różnych osób
4.Krytykować ile i co się da
5.Dbać abym był uważany za agenta KGB .Już tyle razy byłem nazwany ruskim agentem.
Lubię:
1.Disco Polo
2.Eurodance
3.I resztę dobrej muzyki elektronicznej w tym kołysanki...
4....z rodzaju terrorcore do usypiania
5.Natrętne desperatki im bardziej tym lepiej
6.Prześwietlać Olcię vel ZmijkaaOla
7.Kochać dziewczęta do czasu aż mnie pokochają

Szukam

Osób płci:
Kobieta
W wieku:
od 41 do 45 lat
W celu:
Dłuższa znajomość, Realne spotkania, Romans