NOWOŚCI

 • Ostrzegamy przez korzystaniem z fałszywych aplikacji przechwytujących hasła do kont użytkowników i wyłudzających opłaty za korzystanie z portalu. Zakładanie kont i korzystanie z serwisu jest darmowe. Podawanie swojego hasła w aplikacjach grozi utratą dostępu do swojego konta.

 • System powiadomień został ulepszony i od tej pory powiadomienia są dostarczane poprawnie również jeśli strona jest otwarta jednocześnie w wielu urządzeniach.
  Aby nowy system zadziałał poprawnie należy wylogować się i zalogować ponownie.

 • Dodaliśmy możliwość ustawiania wielu właścicieli dla grup i wielu organizatorów dla imprez. Kolejni właściciele/organizatorzy mają pełne prawa, włącznie z możliwością usunięcia grupy/imprezy, dlatego prosimy o rozważne korzystanie z nowych funkcji.
  Nowe funkcje znajdują się w "Moje konto" -> zakładka "Grupy" -> "zarządzaj członkami" oraz zakładka "Imprezy" -> "zarządzaj uczestnikami".

 • Przywróciliśmy możliwość płatności tradycyjnymi SMS za konta VIP.

 • Od dzisiaj rankingi są obliczane według ilości głosów na TAK, bez uwzględnienia głosów negatywnych ani średniej z ocen.
  Głosy na NIE w praktyce wpływają tylko na średnią wyświetlaną na profilu.

  Zmiana ma na celu wyeliminowanie problemu złośliwego oddawania niskich ocen a jednocześnie zachęcenie użytkowników do oddawania ocen niekoniecznie na TAK, bez obawy że zaszkodzi się ocenianej osobie.

 • Dodaliśmy możliwość akceptowania wiadomości tylko od zweryfikowanych profili. Można ją włączyć w "Moje konto" -> zakładka "Ustawienia".

 • 23.05.2017 15:37

  Uruchomiliśmy nowy system oceniania zdjęć i filmów TAK/NIE zamiast skali 1-11.

  1/ Wszystkie stare oceny wyświetlają się jako dodatkowa "Stara średnia" na profilu i "Stare oceny" w zakładce z otrzymanymi ocenami
  2/ Rankingi od dzisiaj są obliczane jako procent liczby głosów na TAK
  3/ Użytkownicy posiadający konto VIP mogą oglądać kto jak ocenił zdjęcie tak jak dotychczas
  4/ Stare oceny zostaną usunięte za 30 dni

 • 09.05.2017 11:57

  Pojawiła się możliwość podglądu listy profili odwiedzonych przez siebie w "Moje konto" -> zakładka "Odwiedzający" -> podzakładka "Odwiedzani".

 • Dodaliśmy możliwość zawieszenia konta - po zawieszeniu profil wraz z całą zawartością jest niewidoczny dla innych użytkowników strony. Konto można odwiesić w każdej chwili.

 • Udostępniliśmy możliwość płatności kartami kredytowymi i błyskawicznymi przelewami za pośrednictwem renomowanego operatora - Dotpay.

  Transakcje kartami są rozliczane w PLN, wszystkie karty kredytowe VISA i Mastercard są akceptowane poprawnie, uruchomienie konta VIP następuje błyskawicznie po dokonaniu płatności.

  Przy płatności przelewami internetowymi konta VIP są również uruchamiane natychmiastowo. Przy płatnościach gotówkowych aktywacja VIP trwa do 3 dni roboczych.

  Zapraszamy do korzystania!