NOWOŚCI

 • Przywróciliśmy możliwość płatności tradycyjnymi SMS za konta VIP.

 • Od dzisiaj rankingi są obliczane według ilości głosów na TAK, bez uwzględnienia głosów negatywnych ani średniej z ocen.
  Głosy na NIE w praktyce wpływają tylko na średnią wyświetlaną na profilu.

  Zmiana ma na celu wyeliminowanie problemu złośliwego oddawania niskich ocen a jednocześnie zachęcenie użytkowników do oddawania ocen niekoniecznie na TAK, bez obawy że zaszkodzi się ocenianej osobie.

 • Dodaliśmy możliwość akceptowania wiadomości tylko od zweryfikowanych profili. Można ją włączyć w "Moje konto" -> zakładka "Ustawienia".

 • 23.05.2017 15:37

  Uruchomiliśmy nowy system oceniania zdjęć i filmów TAK/NIE zamiast skali 1-11.

  1/ Wszystkie stare oceny wyświetlają się jako dodatkowa "Stara średnia" na profilu i "Stare oceny" w zakładce z otrzymanymi ocenami
  2/ Rankingi od dzisiaj są obliczane jako procent liczby głosów na TAK
  3/ Użytkownicy posiadający konto VIP mogą oglądać kto jak ocenił zdjęcie tak jak dotychczas
  4/ Stare oceny zostaną usunięte za 30 dni

 • 09.05.2017 11:57

  Pojawiła się możliwość podglądu listy profili odwiedzonych przez siebie w "Moje konto" -> zakładka "Odwiedzający" -> podzakładka "Odwiedzani".

 • Dodaliśmy możliwość zawieszenia konta - po zawieszeniu profil wraz z całą zawartością jest niewidoczny dla innych użytkowników strony. Konto można odwiesić w każdej chwili.

 • Udostępniliśmy możliwość płatności kartami kredytowymi i błyskawicznymi przelewami za pośrednictwem renomowanego operatora - Dotpay.

  Transakcje kartami są rozliczane w PLN, wszystkie karty kredytowe VISA i Mastercard są akceptowane poprawnie, uruchomienie konta VIP następuje błyskawicznie po dokonaniu płatności.

  Przy płatności przelewami internetowymi konta VIP są również uruchamiane natychmiastowo. Przy płatnościach gotówkowych aktywacja VIP trwa do 3 dni roboczych.

  Zapraszamy do korzystania!

 • Od wczoraj wszystkie nowo dodawane zdjęcia, filmy i opisy są zatwierdzane przez moderatorów przed wyświetleniem się na profilu. Same profile są widoczne w całym serwisie, nie są widoczne tylko nowe elementy które oczekują na zatwierdzenie. Mamy nadzieję że nowy sposób zatwierdzania będzie bardziej dogodny dla użytkowników.

  Oczekiwanie na zatwierdzenie tak jak poprzednio trwa zwykle do kilkudziesięciu minut. Zdjęcia, filmy i opisy od zweryfikowanych kont wyświetlają się od razu bez konieczności zatwierdzania.

 • Dodaliśmy możliwość wysyłania zaproszeń do znajomych zachęcających do rejestracji w serwisie - https://www.datezone.com/invite/

 • Został dodany nowy sposób płatności z wykorzystaniem telefonu - Direct Billing:
  1. Najpierw podaje się numer telefonu
  2. Na numer ten jest wysyłany kod potwierdzający chęć dokonania płatności
  3. Po wpisaniu kodu dokonywana jest płatność i rachunek telefoniczny jest obciążany dopiero w tym momencie
  Ceny dostępu są takie same jak w płatnościach SMS.