NOWOŚCI

 • Udostępniliśmy możliwość płatności kartami kredytowymi i błyskawicznymi przelewami za pośrednictwem renomowanego operatora - Dotpay.

  Transakcje kartami są rozliczane w PLN, karty z polskich banków są akceptowane poprawnie, uruchomienie konta VIP następuje błyskawicznie po dokonaniu płatności.

  Przy płatności przelewami internetowymi konta VIP są również uruchamiane natychmiastowo. Przy płatnościach gotówkowych aktywacja VIP trwa do 3 dni roboczych.

  Zapraszamy do korzystania!

 • Od wczoraj wszystkie nowo dodawane zdjęcia, filmy i opisy są zatwierdzane przez moderatorów przed wyświetleniem się na profilu. Same profile są widoczne w całym serwisie, nie są widoczne tylko nowe elementy które oczekują na zatwierdzenie. Mamy nadzieję że nowy sposób zatwierdzania będzie bardziej dogodny dla użytkowników.

  Oczekiwanie na zatwierdzenie tak jak poprzednio trwa zwykle do kilkudziesięciu minut. Zdjęcia, filmy i opisy od zweryfikowanych kont wyświetlają się od razu bez konieczności zatwierdzania.

 • Dodaliśmy możliwość wysyłania zaproszeń do znajomych zachęcających do rejestracji w serwisie - https://www.datezone.com/invite/

 • Został dodany nowy sposób płatności z wykorzystaniem telefonu - Direct Billing:
  1. Najpierw podaje się numer telefonu
  2. Na numer ten jest wysyłany kod potwierdzający chęć dokonania płatności
  3. Po wpisaniu kodu dokonywana jest płatność i rachunek telefoniczny jest obciążany dopiero w tym momencie
  Ceny dostępu są takie same jak w płatnościach SMS.

 • 17.01.2017 10:13

  Od dzisiaj strona posiada wersję w języku czeskim.

 • 29.12.2016 13:09

  Uległy zmianie ceny kont VIP
  1 dzień - 9,90 PLN przelewem, 11,07 PLN sms
  30 dni - 24,90 PLN przelewem, 30,75 PLN sms
  90 dni - 59,90 PLN przelewem
  360 dni - 179,90 PLN przelewem
  Podwyżki są spowodowane rosnącymi kosztami utrzymania strony ale mam nadzieję będą rekompensowane przez stale rosnący poziom serwisu.

 • Został dodany system postów na stronach grup i imprez - można teraz pisać posty i komentować je.

 • Powiadomienia dotyczące znajomych oraz grup i imprez od teraz pojawiają się w liczniku powiadomień tak jak do tej pory powiadomienia własne.
  Funkcja usuwania powiadomień została zastąpiona funkcją wyświetlania wybranych typów powiadomień - można je ustawić wybierając odpowiednie opcje i klikając "Pokaż".

 • 21.11.2016 16:14

  Udostępniliśmy naszą politykę prywatności i sprecyzowaliśmy zasady na jakich widoczne są treści publikowane przez użytkowników - https://www.datezone.com/privacy/

 • 16.11.2016 14:55

  Od teraz język strony można zmienić korzystając z przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu strony.