NOWOŚCI

 • Zmieniliśmy zasadę działania czarnej listy, od tej pory wszystkie ograniczenia dotyczące oceniania, komentowania, pisania wiadomości, zapraszania do znajomych, obserwowania, zapisywania się do prowadzonych przez siebie grup i imprez, blokady oglądania swoich zdjęć, filmów i transmisji z kamer działają w obie strony tzn. dotyczą zarówno dodawanego jak i dodającego do czarnej listy.

 • Od teraz
  - zdjęcia i filmy użytkowników mogą oglądać tylko inni zalogowani użytkownicy strony
  - osoby dodane na czarną listę nie mogą oglądać zdjęć filmów ani transmisji z kamer (natomiast mogą odwiedzać samą stronę główną profilu)

 • 18.11.2015 11:59

  Zmieniliśmy interfejs wiadomości łącząc listy wysłanych i odebranych w jedną listę konwersacji. Wiadomości wysłane są teraz oznaczone przez koperty (otwarte/zamknięte w zależności czy zostały przeczytane przez odbiorcę).

 • 23.10.2015 13:35

  Wprowadziliśmy następujące zmiany w preferencjach dotyczących możliwości oceniania/komentowania/zapraszania do znajomych
  - możliwość oceniania i komentowania zdęć i filmów ustawia się teraz globalnie dla całego profilu a nie dla poszczególnych zdjęć i filmów
  - nowe opcje "pozwalaj oceniać moje zdjęcia i filmy", "pozwalaj komentować moje zdjęcia i flmy", "pozwalaj zapraszać mnie do znajomych"
  - 3 ustawienia dotyczące oceniania, komentowania i zapraszania do znajomych przez poszczególne płcie zostały połączone w 1
  Ponadto usunęliśmy możliwość komentowania samego profilu, komentarze zostały na zdjęciach i filmach.

 • Zmieniliśmy funkcje dawania kont VIP w prezencie. Od teraz można je dawać wszystkim użytkownikom, również niezweryfikowanym.

 • 09.10.2015 12:26

  Przepraszamy za problemy z dostępem do strony w ostatnich 24 godzinach, były one spowodowane problemami z łączem. Wszyscy użytkownicy posiadający aktywne konto VIP na wczoraj 9:00 dostali dodatkowo 1 dzień VIPa.

 • 07.10.2015 11:42

  Pojawiła się nowa funkcja - dziennik aktywności: "Moje konto" -> zakładka "Powiadomienia" -> podzakładka "Dziennik aktywności". Można tam zobaczyć swoją aktywność w zakresie m. in. pisania wiadomości, wystawiania ocen, komentowania. Wpisy z dziennika mogą być kasowane. Pojawiła się również możliwość kasowania powiadomień.

 • 30.09.2015 10:15


  zapraszamy do używania!

 • Połączyliśmy 5 pól opisowych na profilu w 1 wspólne. Pola inne niż "O mnie" nie cieszyły się popularnością i dlatego zostały połączone.

 • Lista użytkowników którzy obserwują nasz profil jest teraz dostępna dla wszystkich, również bez posiadania konta VIP. Zmienia się również miejsce gdzie jest wyświetlana lista - z osobnej zakładki "Obserwujący" do podzakładki w zakładce "Znajomi".