NOWOŚCI

 • Zmieniliśmy funkcje dawania kont VIP w prezencie. Od teraz można je dawać wszystkim użytkownikom, również niezweryfikowanym.

 • 09.10.2015 12:26

  Przepraszamy za problemy z dostępem do strony w ostatnich 24 godzinach, były one spowodowane problemami z łączem. Wszyscy użytkownicy posiadający aktywne konto VIP na wczoraj 9:00 dostali dodatkowo 1 dzień VIPa.

 • 07.10.2015 11:42

  Pojawiła się nowa funkcja - dziennik aktywności: "Moje konto" -> zakładka "Powiadomienia" -> podzakładka "Dziennik aktywności". Można tam zobaczyć swoją aktywność w zakresie m. in. pisania wiadomości, wystawiania ocen, komentowania. Wpisy z dziennika mogą być kasowane. Pojawiła się również możliwość kasowania powiadomień.

 • 30.09.2015 10:15


  zapraszamy do używania!

 • Połączyliśmy 5 pól opisowych na profilu w 1 wspólne. Pola inne niż "O mnie" nie cieszyły się popularnością i dlatego zostały połączone.

 • Lista użytkowników którzy obserwują nasz profil jest teraz dostępna dla wszystkich, również bez posiadania konta VIP. Zmienia się również miejsce gdzie jest wyświetlana lista - z osobnej zakładki "Obserwujący" do podzakładki w zakładce "Znajomi".

 • Od dzisiaj wprowadzamy ograniczenie wysyłania nowych wiadomości do użytkowników z którymi wcześniej nie prowadziliśmy korespondencji do 5 nowych rozmów na 24 godziny. Ograniczenie dotyczy wyłącznie nowych konwersacji! Wysyłanie wiadomości do użytkowników z którymi już pisaliśmy wcześniej lub którzy napisali do nas pierwsi pozostaje bez ograniczeń.
  Jest to zabezpieczenie przed spamowaniem i wklejaniem podobnych wiadomości do wszystkich. Ograniczenie nie dotyczy również kont VIP.

 • 18.09.2015 12:49

  Zmieniliśmy nazwę i działanie funkcji dodawania profili do Ulubionych na dodawanie do Obserwowanych, zmiany w skrócie:
  - w powiadomieniach wyświetlają się informacje o aktywności obserwowanych osób (jedynie tej publicznie widocznej: dodanie zdjęcia, nowy znajomy)
  - osoba nie może być jednocześnie obserwowanym i znajomym
  - po odrzuceniu zaproszenia do znajomych zapraszający zostaje automatycznie obserwującym

 • 10.09.2015 19:09

  Dodaliśmy możliwość prowadzenia rozmów video między użytkownikami. Nowa opcja jest dostępna w widoku rozmowy po kliknieciu w guzik "Rozpocznij rozmowę video".
  Guzik pojawia się tylko jeśli drugi uczestnik rozmowy również jest online, aby wystartować rozmowę musi on również w niego kliknąć.

 • 08.09.2015 09:51

  Dodaliśmy wyświetlanie liczby powiadomień na górnym pasku obok liczby wiadomości. Licznik odświeża się na żywo - mam nadzieje że teraz będziecie jeszcze lepiej zorientowani co dzieje się w serwisie.