NOWOŚCI

 • Od dzisiaj wprowadzamy ograniczenie wysyłania nowych wiadomości do użytkowników z którymi wcześniej nie prowadziliśmy korespondencji do 5 nowych rozmów na 24 godziny. Ograniczenie dotyczy wyłącznie nowych konwersacji! Wysyłanie wiadomości do użytkowników z którymi już pisaliśmy wcześniej lub którzy napisali do nas pierwsi pozostaje bez ograniczeń.
  Jest to zabezpieczenie przed spamowaniem i wklejaniem podobnych wiadomości do wszystkich. Ograniczenie nie dotyczy również kont VIP.

 • 18.09.2015 12:49

  Zmieniliśmy nazwę i działanie funkcji dodawania profili do Ulubionych na dodawanie do Obserwowanych, zmiany w skrócie:
  - w powiadomieniach wyświetlają się informacje o aktywności obserwowanych osób (jedynie tej publicznie widocznej: dodanie zdjęcia, nowy znajomy)
  - osoba nie może być jednocześnie obserwowanym i znajomym
  - po odrzuceniu zaproszenia do znajomych zapraszający zostaje automatycznie obserwującym

 • 10.09.2015 19:09

  Dodaliśmy możliwość prowadzenia rozmów video między użytkownikami. Nowa opcja jest dostępna w widoku rozmowy po kliknieciu w guzik "Rozpocznij rozmowę video".
  Guzik pojawia się tylko jeśli drugi uczestnik rozmowy również jest online, aby wystartować rozmowę musi on również w niego kliknąć.

 • 08.09.2015 09:51

  Dodaliśmy wyświetlanie liczby powiadomień na górnym pasku obok liczby wiadomości. Licznik odświeża się na żywo - mam nadzieje że teraz będziecie jeszcze lepiej zorientowani co dzieje się w serwisie.

 • W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy blokadę przed wielokrotnym dodawaniem tego samego zdjęcia. Zdjęcia dodane wielokrotnie na ten sam profil zostały usunięte.

 • Zwiększyliśmy minimalną długość filmów dodawanych na stronę do 30 sekund. Wszystkie filmy krótsze niż 30 sekund zostały w związku z tym usunięte.

 • 15.05.2015 16:07

  Po kilkunastu dniach testów oficjalnie otwieramy nowy dział strony "Kamery".
  Nadawanie transmisji odbywa się po wejściu w "Moje konto" -> zakładka "Kamery". Lista kamerek znajduje się na stronie głównej pod filmami oraz w górnym menu "Treści" -> "Kamery". Czekamy na propozycje dotyczące ulepszeń.

 • 27.04.2015 15:10

  Zostały rozdzielone preferencje dotyczące płci użytkowników od których chcemy otrzymywać oceny, komentarze i zaproszenia do znajomych - teraz można ustawić wybrane płcie osobno dla każdej z tych aktywności.
  Opcja znajduje się w "Moje konto" -> zakładka "Ustawienia".

 • Wprowadziliśmy ułatwienie w płatnościach przelewami z największych banków - można płacić bezpośrednio przez stronę banku z wypełnionym formularzem przelewu, bez konieczności ręcznego uzupełniania go. Wszystkie transakcje dokonywane w ten sposób są księgowane natychmiastowo bez opóźnienia.
  Nowe płatności działają w 14 największych bankach, m. in. PKO BP, Alior, BPH, BZWBK, Mbank, Inteligo. W pozostałych bankach płatności działają po staremu (z koniecznością wypełniania formularza i możliwym opóźnieniem).

 • 17.02.2015 11:13

  Ulegają zmianie ceny kont VIP i numery/treści wiadomości przy płatności SMS. Nowe ceny:
  VIP 1 dzień - 9,90 przelewem lub 11,07 przez SMS (VIP1 na numer 79880)
  VIP 30 dni - 19,90 przelewem lub 23,37 przez SMS (VIP30 na numer 91985)
  VIP 90 dni - 49,90 przelewem
  VIP 360 dni - 149,90 przelewem

  Zmiana cen ma związek rosnącymi kosztami utrzymania serwisu i kampaniami reklamowymi. Myślę jednak że wzrost poziomu serwisu jest widoczny dla każdego (szybkie działanie strony, większa liczna rejestrujących się użytkowników). Zmiana cen pozwoli wzbogacać serwis o kolejne funkcje.