NOWOŚCI

 • Nowe usprawnienie - licznik wiadomości w górnym pasku strony oraz podgląd samej rozmowy są teraz odświeżane automatycznie - rozmowy działają teraz jak czat.

 • Dodaliśmy możliwość wysyłania zdjęć w prywatnych wiadomościach.

 • 31.07.2014 12:18

  Zmieniamy nazwę strony - mam nadzieje na lepszą - z sexfotka.pl zmieniamy nazwę na DATEZONE.COM

  Dlaczego nowa nazwa?
  - istniejąca nazwa od dawna nie jest aktualna, poza ocenianiem fotek strona przekształciła się w szerszy serwis społecznościowy
  - nowa nazwa mniej kojarzy się z tematyką dla dorosłych i pozwoli dotrzeć do "grzeczniejszych" użytkowników
  - oraz szerzej otworzyć się na użytkowników spoza PL

  Dlaczego nowa kolorystyka?
  Przeprowadzilismy badania z różnymi wersjami kolorów i nazw, wersja niebieska okazała się najbardziej akceptowalna. Wygląda że użytkownicy mają zakodowane w głowie że serwis społecznościowy musi być niebieski, nie będziemy z tym walczyć tylko wykorzystamy to

  Układ strony, funkcje, szata graficzna (poza kolorem) zostają bez zmian.
  Podobnie wszystkie konta rejestrowane na sexfotka.pl działają na nowej domenie!

 • 12.07.2014 09:43

  Problem z logowaniem na konta występujący dzisiaj rano został już rozwiązany, logowanie na wszystkie konta działa poprawnie - przepraszamy za zamieszanie.

 • 03.07.2014 12:22

  Ostatnie nowości na stronie
  - Nowe menu górne z rozwijanymi działami "Społeczność" i "Serwis" (nowe opcje pojawią się niedługo)
  - Na profilach użytkowników dodaliśmy podstrony ze znajomymi i podziałem ich według płci, podobne podstrony z listą członków są na profilach grup i imprez
  - Ulepszona pomoc z podziałem tematycznym

 • 25.04.2014 11:30

  Uruchamiamy nowy dział strony "Imprezy": każdy może założyć nowe zdarzenie z określoną lokalizacją i czasem, do którego mogą się zapisywać się inni użytkownicy.
  Na razie Imprezy działają w wersji testowej, będziemy obserwować aktywność i rozbudujemy je o kolejne opcje - w pierwszej kolejności odpowiednie powiadomienia i wyszukiwarkę.

 • 16.04.2014 18:25

  Dodaliśmy możliwość ustawienia opisowego statusu - ustawia się go po wejściu w "Moje konto".
  Podstawowe funkcje:
  - status jest wyświetlany na każdej podstronie profilu pod nickiem
  - o zmianach statusu są informowani wszyscy nasi znajomi poprzez system powiadomień

 • Zostało dodane usprawnienie procesu zapraszania do znajomych: jeśli wysyłamy zaproszenie do osoby która sama zaprosiła nas już wcześniej to automatycznie zostajemy znajomymi.

 • Pojawiła się możliwość kasowania komentarzy napisanych przez siebie na profilach innych użytkowników. Ta opcja znajduje się w "Moje konto" -> zakładka "Komentarze" -> podzakładka "Wystawione".

 • Zdjęcia profilowe ustawiane od teraz będą powiązane ze zdjęciami w galerii. W praktyce - po usunięciu z galerii zdjęcia z którego jest wycięte zdjęcie profilowe, zdjęcie profilowe zostanie automatycznie zmienione na kolejne dostępne z galerii.