NOWOŚCI

 • Zostało poprawione odtwarzanie filmów na telefonach z Androidem, filmy odtwarzają się w przeglądarce bez konieczności instalowania dodatkowych playerów. Zmiana dotyczy filmów dodawanych od teraz.

 • 23.07.2012 11:04

  Została uruchomiona wyszukiwarka forum.

 • 13.02.2012 14:14

  Pojawiła się możliwość dodawania filmów Zachęcam do testowania!
  Dodawanie i edycja filmów jest w Moje Konto -> Filmy.

  Pare uwag
  1/ Filmy po wysłaniu nie pojawiają sie od razu bo muszą zostać przekonwertowane na format który da sie odtwarzać w przeglądarce - konwersja może potrwać do kilkudziesięciu minut.
  2/ Wymagania co do typu pliku - avi, wmv, mpeg lub flv, minimalny czas trwania filmu to 60, maksymalny to 3600 sekund. Prosimy nie dodawać filmów ściągniętych z internetu - będą usuwane przez moderatorów podobnie jak zdjęcia z internetu!
  3/ Filmy można oceniać i komentować podobnie jak zdjęcia, jeśli będzie zainteresowanie to na stronie głównej pojawi się okienko "Najnowsze filmy"

 • 13.01.2012 14:19

  Kilka ostatnich zmian na stronie
  - Konta na które nie logowano sie dłużej niż 3 lata są usuwane
  - Edycja i usuwanie własnych postów na forum jest możliwe do 24h od napisania
  - Na forum dodano wyświetlanie nazwy cytowanego użytkownika
  - Zmieniono sortowanie użytkowników w wyszukiwarce na "po dacie ostatniego logowania"
  - Jest dodany podział na regiony dla kilku nowych krajów

 • 12.12.2011 14:22

  Zostały dodane powiadomienia o zdarzeniach na profilu wysyłane na pocztę.
  Są 3 poziomy powiadamiania:
  1/ wszystkie akcje (otrzymanie wiadomości, zaproszenia do znajomych, bycie dodanym do znajomych, otrzymanie komentarza do profilu lub fotki, otrzymanie oceny, zgłoszenie do grupy której jesteś właścicielem, nowe wypowiedzi na forum w wątku którym brałeś udział)
  2/ podsumowanie raz dziennie
  3/ wcale

  Poziom powiadomień moźna ustawić w panelu użytkownika w zakładce Ustawienia -> Powiadomienia.

 • 25.11.2011 14:16

  Pojawiło się pare nowych emotikonów

 • 25.11.2011 13:33

  Rozszerzyliśmy funkcje powiadomień o nowe zdarzenia dotyczące własnego profilu: otrzymanie prywatnej wiadomości, otrzymanie zaproszenia do znajomych, zaakceptowanie wysłanego zaproszenia do znajomych, otrzymanie oceny, komentarza, komentarza do fotki, zgłoszenie do grupy której jestem właścicielem, wypowiedź na forum w wątku w którym brałem udział.
  Powiadomienia otrzymały nową zakładke gdzie można je sortować według typu, natomiast lość powiadomień w głównej zakładce zostałą obcięta do 5.

 • Na profilach użytkowników pojawiła się nowa opcja: dodawanie do ulubionych. Lista ulubionych profili jest wyświetlana w panelu użytkownika w zakładce "Ulubione".

  Przy okazji zabawa profile które zostaną dodane do ulubionych przez największą liczbę użytkowników do końca tego miesiąca (30.11.2011) dostaną
  pierwsze 5 miejsc - VIP na 360 dni
  kolejne 5 miejsc - VIP na 90 dni

 • Jest nowa możliwość podglądu otrzymanych komentarzy do sex fotek - w zakładce "Komentarze" pojawiła się nowa podzakładka, w której wyświetlane są otrzymane komentarze do wszystkich fotek z podziałem na dni (podobnie jak wyswietlane są otrzymane oceny).
  Nowa funkcja powinna być ułatwieniem dla osób które mają dużo fotek.

 • W miejsce opcji "Orientacja" hetero/homo/bi pojawiło się "Szukam" kobiet/mężczyzn/par - jest to pojemniejszy termin i daje większą liczbę kombinacji - zachęcam do uzupełniania!