Witam poszukujemy pary , pana lub kobietki ;) więcej szczegółów podam po napisaniu wiadomości do mnie , niestety pierwsi nie możemy pisać. Spotykamy się tylko i wyłącznie w SOBOTY !!!!!!! BEZ ZDJĘCIA NORMALNEGO Z TWARZĄ NIE PISAĆ ! Panowie ….. nie przychodzi się z gołą ręką 🙄🙄 teks wziąłem cole dla siebie jest żałosne . Brak szacunku dla kobiety to na tym portalu to norma .