Man, 34 years
16 130 572
On the website since:
Witajcie mam na imię Sebastian błędny wiek w opisie! Jeśli nie jesteś realny albo chcesz wyłudzić kasę to wypierdalaj!!! Tylko realni!! Piszecie a potem blokujecie!! Dodaj do znajomych jak nie masz jak napisac!! napisze!! Sprawdź czy nie masz zablokowanej tej samej płci!! Bo nie napiszę nie da się!! Poszukuje REALNYCH panów najlepiej hetero, bi którzy szukają stałego sex układu z wspólnym zamieszkaniem! Mam lokum w okolicach Katowic. Tylko konkretni!! Jeśli tylko na pisanie nie dodawaj szkoda czasu!! Tylko do realnych spotkań!! Uwielbiam realny sex na sex huśtawce!! Sprawdź czy nie masz zablokowanych wiadomości od tej samej płci!!!
I am looking
For: Man
Purpose: Casual sex, Longer relation
Aged: to 38 years
Data
Name: Sebastian
Language: Polish
Height: 188 cm
Body type: Average
Zodiac: Sagittarius
Hair: Blond
Relationship status: Single
Kids: I don't have
Drinking: I don't drink
Smoking: I don't smoke
Education: Secondary
Preferences: Bisexual, Real meetings
BisexSl
Śląsk na teraz mastera-jebake nakurwiacza jebakatora penetratora Terminatora analnego który rozpierdoli swoim kutasem moja ciasna dziurkę na sex huśtawce tylko konkretni i realni faceci
BisexSl
Ojebe galę dam się zgwałcić tylko realni i konkretni faceci okolice Katowic
BisexSl
Photo in gallery
BisexSl
Photo in gallery
BisexSl
Photo in gallery
NikeAir25
Słodki
BisexSl
Photo in gallery
Versus49
Fajny
BisexSl
BisexSl
Żal mi was Hetero maczo, bi, geje wszyscy tacy sami jesteście tchórzami bez jaj!! Nie macie odwagi pokazać twarzy tylko co w gaciach macie!! Jesteście tak konkretni i realni że aż wcale!! lepiej sobie trzepać całe życie niż spotkać się w realnym świecie!! sami ściemniacze i oszuści!! Wyłudzający przelewy, bliki!! Do roboty byście się wzięli!! Dogadujecie się na spotkanie po czym blokuje cie sami nie wiedzą czego chcecie!! Mam na was wyjebane!! Dla mojej przyjemności możecie sobie walić konia do końca waszego fałszywego nierealnego życia!! Od dziś kto się nie spotka dodając do znajomych albo pisząc odrazu blok!! Ponad 1200 i zero realnych facetów przykre ale prawdziwe!!!!
krystekz12
No tak chcesz się spotkać to się spotykasz,a ten portal pokazuje tu odwrotność że za spotkanie zrób przekaz blikiem lub doładuj konto.W jakim my żyjemy kraju żeby za sex płacić.Dla mnie sam ten portal to czysty burdel.
BYK40
Racja!
nowymazjuz
Ogromną racja, sami złodzieje i wyłudzacze blików. Skala tego na tym portalu jest porażajaca. Dzięki serdeczne za bardzo trafny komentarz.
Hanspre1
Trafny komentarz.
Powi
Nigdy nie powinieneś nikomu płacić za spotkanie! Jesteś mega przystojny i faceci powinni chcieć cię ruchac bez końca. Ja bym chciał
BisexSl
Photo in gallery
BisexSl
Photo in gallery
frolen
fajny robotnik!