NIE SPOTYKAMY SIE OSOBNO, TYLKO RAZEM ‼️ Szukamy osób z którymi będziemy mogli usiąść, pogadać, pożartować, pośmiać się, wypić jakiegoś drineczka a jak będzie fajne flow to i zabawa :) Nie lubimy gdy w wiadomości dostajemy zdjęcie kutasa 🤮 nie jest to karta przetargowa aby się z kimś umówić ! Kogo jeszcze szukamy? To jesteśmy otwarci na wszystko, nie dyskryminujemy nikogo :) Pisząc do Na...