Bez pierdzielenia, jestem zajebistą i wyjątkową kobietą xD Jedna na milion :D "Potrzebuję błynatów, futeł i łomantyzmu......a nie tylko łomantyzmu" xD Lubię też pośmieszkować, dowód powyżej. Ciężka w obyciu, lubię "księżniczkować" xD. Sorry, taki mamy klimat. Straszę i syczę. Tak o! Niektóre wiadomości przyprawiają mnie o coś o czym Panowie szanowni nie chcielibyście wiedzieć, dlatego rzadk...