Man, 37 years
5 922 318
On the website since: Last time online:
Radom/Warszawa! Szukam uległego cwela na stałe sex spotkania (na białym). Spotkania u mnie, mam lokum Jestem dominującym aktywem z fajnym sprzętem i dużymi potrzebami. Jara mnie wulgar, poniżanie, scenki, przebieranie, plucie, plaskacze, klapsy, lizanie mi stóp, pach, klaty. Rucham głęboko w gardlo i jebie w gumie na maxa. Kutas 18,5 cm, męski facet, który nie dba przesadnie o siebie, jestem stricte samcem w łóżku, który szuka cwela do tresury i fajnej zabawy. Jara mnie klimat młodej sissy, starszego uległego, bycie Panem dla uległego pedałka. Jestem biseksualny. Poza funem możemy po prostu pogadac, zakumplowac się. Kobiety preferuję młodsze, w podobnym klimacie jak opisałem wyżej. Fantazjuję też o uległym małżenstwie :) Wyraźnie oddzielam seks od znajomosci. Jestem skurwielem w łóżku, a nie w życiu.
I am looking
For: Man, Woman, Couple
Aged: to 51 years
Data
Language: Polish
Height: 175 cm
Body type: Athletic
Zodiac: Taurus
OnOn37
RADOM!!! Szukam na dzisiaj wieczór uległego cwela na ch fun. Mam lokum od godz 19 do niedzieli rana. Kręci mnie wulgar, plucie, wydawanie polecen, glebokie gardło, klapsy, plaskacze, piss i ostre jebanie. Mam ochotę na pasywa, który lubi być uległą szmatą w łóżku bez kompleksów. Jeśli nie masz vipa, a polubisz post to zakładam, że jesteś zainteresowany
OnOn37
Ja dominujacy akt z lokum TERAZ szukam cwela. Mam lokum, ch i pelne jaja. Radom
OnOn37
Photo in gallery
OnOn37
Radom!!! Dzis!!!! Szukam uległego cwela na stałe sex spotkania (na białym). Mam hotel Jestem dominującym aktywem z fajnym sprzętem i dużymi potrzebami. Jara mnie wulgar, poniżanie, scenki, przebieranie, plucie, plaskacze, klapsy, lizanie mi stóp, pach, klaty. Rucham głęboko w gardlo i jebie w gumie na maxa. Kutas 18,5 cm, męski facet, który nie dba przesadnie o siebie, jestem stricte samcem w łóżku, który szuka cwela do tresury i fajnej zabawy. Jara mnie klimat młodej sissy albo starszego uległego, bycie Panem dla uległego pedałka. Ja bi, żonaty.
OnOn37
Wawa!!! Dzis!!!! Szukam uległego cwela na stałe sex spotkania (na białym). Spotkania u suki albo hotel. Jestem dominującym aktywem z fajnym sprzętem i dużymi potrzebami. Jara mnie wulgar, poniżanie, scenki, przebieranie, plucie, plaskacze, klapsy, lizanie mi stóp, pach, klaty. Rucham głęboko w gardlo i jebie w gumie na maxa. Kutas 18,5 cm, męski facet, który nie dba przesadnie o siebie, jestem stricte samcem w łóżku, który szuka cwela do tresury i fajnej zabawy. Jara mnie klimat młodej sissy, starszego uległego, bycie Panem dla uległego pedałka. Ja bi, żonaty.
OnOn37
Radom/Warszawa! Szukam uległego cwela na stałe sex spotkania (na białym). Spotkania u suki albo hotel. Jestem dominującym aktywem z fajnym sprzętem i dużymi potrzebami. Jara mnie wulgar, poniżanie, scenki, przebieranie, plucie, plaskacze, klapsy, lizanie mi stóp, pach, klaty. Rucham głęboko w gardlo i jebie w gumie na maxa. Kutas 18,5 cm, męski facet, który nie dba przesadnie o siebie, jestem stricte samcem w łóżku, który szuka cwela do tresury i fajnej zabawy. Jara mnie klimat młodej sissy, starszego uległego, bycie Panem dla uległego pedałka. Ja bi, żonaty.
OnOn37
Szukam cwela na fun. Mam hotel i biale. Konkretnie. Ja dominujacy aktyw
Umberto1111
Hej. Ja mam swoje lokum jeśli chcesz