Background
Prawiczek1991
Mężczyzna,34 lat,Wrocław, Polska
83179
W serwisie od:Ostatnio online:
O mnie14 lat na portalu. 😇
14 lat czytania wiadomości od analfabetów.

A teraz chcę tylko napisać, że szukamy par do wspólnego wyjścia na miasto. Docelowo seks równoległy, raczej bez wymiany partnerów. Nie dojrzeliśmy do tego jeszcze. Fajnych, inteligentych ludzi. Piszcie śmiało, łatwo nas namówić na obiad. Wszystko wyjdzie w praniu.
Szukam
Osób płci: Kobieta, Para
W celu: Luźna znajomość, Wirtualna znajomość, Realne spotkania, Dłuższa relacja
W wieku: do 45 lat
Preferencje
Dane
Imię: Bartłomiej i P.
Język: Angielski, Niemiecki, Polski
Wzrost: 181 cm
Sylwetka: Szczupła
Znak zodiaku: Panna
Włosy: Brunet(ka)
Związki: W związku
Dzieci: Nie mam
Alkohol: Nie piję
Papierosy: Lubię
Wykształcenie: Podstawowe
Prawiczek1991
My z Paulą włóczymy się bez celu po Wrocławiu. Jesteśmy spizgani moc 9. Ktoś przygarnie albo dołączy? Fajnie będzie, zobaczysz. 😉
Prawiczek1991
Pan albo para teraz, Wrocław
Chcę zrobić coś pojebanego
Prawiczek1991
Photo in gallery
Sperm retension jest zajebiste, polecam. Ale poziom trudności rośnie każdego dnia w tempie geometrycznym. Tylko spermę mam gorzką ponoć strasznie.
Prawiczek1991
Photo in gallery
Dziś. Ona albo on. Ale błagam - dziś! U ciebie, u mnie. Nieważne. Moja jest chora i cały czas szuka chuja do dupy. A ja potrzebuję odrobinę ciepła. Zdjęcie sprzed kilku tygodni, mam jądra pełne jakby co. Testosteron level max. Wchodzi ktoś w to?
Prawiczek1991
Wy też tak czasem macie, że wszystko wam jedno z kim, ważne żeby zjechać z napięcia? Że masturbacja nie wystarczy? Ja właśnie tak mam teraz. 😁
Prawiczek1991
Prawiczek1991
Prawiczek1991
Photo in gallery
Ona szuka jej. Bez mnie.
@OhhGirl
Prawiczek1991
Jakaś dziewczyna chętna na spotkanie z moją narzeczoną? Spotkanie tylko z nią, bez mnie.
Prawiczek1991
Photo in gallery