pisz śmiało 😘Moi drodzy panowie tak to o was mowa wstydzicie się siebie czy lata SB dodajecie ,lecz uroda to nie wszystko tylko rozum itp się liczy nie wstyd wam wysyłać kogoś zdj i mówić komuś że ,to np ty a to ktoś inny lub bajka przyjechać do kogoś i powiedziec zmieniłem się. heheh zabawne tylko realne osoby się liczą tutaj nie osoby podszywające pod kogoś nie wstydz się pokazać 😘Będę dla ci...