Hej, dopóki nie dam rady choćby przeczytać wiadomości, to będę niedostępna. Coś o mnie: Z natury dość nieśmiała, ale znająca swoją wartość. Z tradycyjnej rodziny. Sama obecność tutaj to już dla mnie duże wyzwanie i zarazem wyrzuty. Raczej podobająca się facetom o tradycyjnych gustach :) Nie jestem singielką, ale też nie potrzebuję małżeńskiego terapeuty. Nie tego szukam. Nie wiem czy się spotk...